مرداد 26، 1401
کد خبر: 000045994
  • بازدید: 255
  • تاریخ انتشار: 11 ماه قبل

پربازدیدترین اخبار

آنچلوتی: پیروزی بسیار مهمی را به دست آوردیم

آنچلوتی: پیروزی بسیار مهمی را به دست آوردیم

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید از پیروزی برابر اینتر شاد و مسرور و راضی است و به ستایش از شاگردانش...به گزارش سهند پرس و به نقل از مارکا، در یکی از مهم ترین بازیهای هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید در خانه اینتر وارد میدان شد.

این بازی مهم و پر موقعیت با وجود حرفه ای بودن اینتر با یک گل به سود رئال مادرید به پایان رسید.

تک گل رئال مادرید را رودریگو در دقیقه ۸۹ به ثمر رساند.

آنچلوتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: پیروزی بسیار مهمی را به دست آوردیم. در نیمه دوم بهتر از نیمه اول بازی کردیم. کورتوا بسیار خوب ظاهر شد و درخشش او باعث شد تا دروازه ما باز نشود.

او ادامه داد: در نیمه اول مجبور به دفاع کردن بودیم. حضور رودریگو باعث شد تا در کنارها بهتر ظاهر شویم و در نهایت این بازیکن هم گل پیروزی را به ثمر رساند. این پیروزی شیرین بود چون که بسیار اذیت شدیم با این حال اجازه ندادیم که دروازه ما باز شود. خط دفاعی شب خوبی را تجربه کرد. شاد و مسروریم که گلی دریافت نکردیم. این اعتماد به نفس ما را بالا می برد.

آنچلوتی راجع به هازارد گفت: می‌خواستم که در نیمه دوم هازارد را به میدان بفرستم اما اینتر فضاها را بست و به همین دلیل رودریگو را به میدان فرستادم که این تعویض جواب داد. بازی بسیار سنگینی بود. این بازی نیاز به قدرت بدنی بالایی داشت. خوشبختانه ما بازیکنانی مثل والورده، وینیسیوس، کاسیمیرو و کاماوینگا را در اختیار داریم که از نظر بدنی بسیار خوب هستند و کاملا مناسب چنین بازی‌هایی هستند.

انتهای پیام
نظر شما


آخرین اخبار