مرداد 26، 1401
کد خبر: 000002229
  • بازدید: 198
  • تاریخ انتشار: 1 سال قبل

پربازدیدترین اخبار

اردوهای اروپایی حریفان ایران در انتخابی جام جهانی

اردوهای اروپایی حریفان ایران در انتخابی جام جهانی

دو حریف ایران در انتخابی جام جهانی 2022 اردوهای آمادگی خود را در اروپا برگزار کرده اند این درحالی...اردوهای اروپایی حریفان ایران در انتخابی جام جهانی

دو حریف ایران در انتخابی جام جهانی 2022 اردوهای آمادگی خود را در اروپا برگزار کرده اند این درحالی است که تیم ملی ایران با وجود تعطیلی لیگ اردویی را برگزار نکرده است.

به گزارش سهند پرس، تیم ملی فوتبال ایران در دور پایانی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا باید با تیم های کره جنوبی، امارات، عراق، سوریه و لبنان رقابت کند.

حریفان ایران چند روزی است که رسما برای انتخابی جام جهانی استارت زده اند این درحالی است که از تیم ملی ایران خبری به گوش نمی رسد.

تیم ملی عراق که به تازگی با ادوکات هلندی قرارداد امضا کرد برای برگزاری یک اردوی 10 روزه راهی مالاگای اسپانیا شده است و بعد از آن قرار است که اردوی یک هفته ای را هم در ترکیه برگزار کند.

امارات دیگر حریف ایران هم چند روزی است که در صربستان اردو زده است این درحالی است که سوریه هم با سرمربی جدید خود در حلب اردو زده است و قرار است که به زودی یک اردوی اروپایی را هم برگزار کند.

نکته عجیب اینکه تیم ملی ایران هنوز اردوی آمادگی را برگزار نکرده است و بعد از پایان لیگ و جام حذفی تازه تعطیلی بازیکنان شروع شده است.

انتهای پیام

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار