مرداد 26، 1401
کد خبر: 000026097
  • بازدید: 311
  • تاریخ انتشار: 1 سال قبل

پربازدیدترین اخبار

اولین مبارزه و  پیروزی نوه محمدعلی کلی در بوکس

اولین مبارزه و پیروزی نوه محمدعلی کلی در بوکس

نوه قهرمان سابق سنگین وزن اولین مبارزه خود را در بوکس با پیروزی پشت سر گذاشت....نوه قهرمان سابق سنگین وزن اولین مبارزه خود را در بوکس پیروز شد.

به گزارش سهند پرس و به نقل از استار، نیکو علی والش  نوه قهرمان سابق سنگین وزن و اسطوره بوکس محمدعلی کلی در اولین مسابقه حرفه‌ای بوکس خود جردن ویکس را با ناک اوت فنی شکست داد.

این بوکسور ۲۱ ساله در ماه ژوئن پیش از اولین مبارزه حرفه‌ای خود در ایالت اوکلاهما ایالات متحده با باب آروم در رنک بوکس قرارداد بست تا رسما وارد این حرفه شود.

علی والش که لباس‌هایی مانند پدر بزرگش داشت، توانست در اولین مبارزه حرفه‌ای خود در بوکس به پیروزی دست یابد تا وارد مسیر پدر بزرگش شود.

او در مصاحبه با ESPN بعد از پیروزی برابر حریف خود گفت: بدیهی است خیلی به پدربزرگم فکر کنم. دلم برایش تنگ شده است.

محمد علی، ملقب به "بزرگترین"  در ژوئن ۲۰۱۶ درگذشت. استعداد بی سابقه و جنجال‌ها، او را به یکی از شناخته شده ترین چهره های قرن بیستم تبدیل کرد.

علی والش که سعی می‌کند راه پدربزرگ خود را در بوکس حرفه‌ای دنبال کند، گفت: محمد علی بزرگترین مبارزی بود که زندگی کرد و به همین خاطر فشار زیادی روی من است و خیلی‌ها من را با او مقایسه می‌کنند. البته من دیگر این لباس‌ها را نمی‌پوشم که در ظاهر شبیه او باشم بلکه می‌خواهم این راه را بروم تا بتوانم کمی مانند او باشم.

انتهای پیام

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار