مرداد 26، 1401
کد خبر: 000109750
  • بازدید: 6
  • تاریخ انتشار: 2 هفته قبل

پربازدیدترین اخبار

اینستاگرام قابلیت های NFT را در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا عرضه کرد- سهندپرس

اینستاگرام قابلیت های NFT را در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا عرضه کرد- سهندپرس

بازار توکن‌های NFT بعد ارز سقوط بازار رمز ارز با افت شدیدی مواجه شده است اما این‌ موضوع باعث نشده است که اینستاگرام قابلیت‌های مرتبط با این توکن‌ها را عرضه نکند. این شرکت چند ماه پیش این قابلیت‌ها را...بازار توکن‌های NFT بعد ارز سقوط بازار رمز ارز با افت شدیدی مواجه شده است اما این‌ موضوع باعث نشده است که اینستاگرام قابلیت‌های مرتبط با این توکن‌ها را عرضه نکند. این شرکت چند ماه پیش این قابلیت‌ها را برای اولین بار در کشورهای مختلف ارائه کرد و حالا قصد دارد آن‌ها را در کشورهای بیشتری عرضه کند.

کاربران اینستاگرام با استفاده از این قابلیت‌ها می‌توانند توکن‌های NFT را در فیدها و پیام‌های خود و همچنین در قالب استیکرهای واقعیت افزوده در استوری‌ها منتشر کنند. هرچند امکان خرید و فروش NFT ها فعلا در اینستاگرام امکان‌پذیر نیست اما متا به‌طور جدی در حال کار روی این قایلیت است.‌

  • کار اینستاگرام با NFT تمام نشده است؛ انتشار ویژگی جدید
  • فیس بوک سرانجام اجازه پست کردن NFT را به خالقان محتوا داد

اینستاگرام امروز قابلیت‌هایNFT خود را در بیش از ۱۰۰ کشور دیگر در آسیا و آفریقا عرضه کرده است و کاربران همچنین به کیف‌پول‌های شخص ثالث Coinbase و Dapper دسترسی داشته باشند. پشتیبانی از کیف‌پول‌های Rainbow ، MetaMask و Trust Wallet نیز به این مجموعه اضافه شده است. 

مارک زاکربرگ مدیرعامل متا با اعلام این خبر در اینستاگرام گفته است که برنامه این شرکت برای پشتیبانی از NFTها همچنان ادامه خواهد داشت و به‌زودی امکان خرید و فروش آن‌ها نیز به این پلتفرم اضافه خواهد شد‌.

منبع: Engadget

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار