مرداد 26، 1401
کد خبر: 000002265
  • بازدید: 168
  • تاریخ انتشار: 1 سال قبل

پربازدیدترین اخبار

برگزاری دومین جلسه کمیته فنی تکواندو با حضور ساعی و کرمی

برگزاری دومین جلسه کمیته فنی تکواندو با حضور ساعی و کرمی

دومین جلسه کمیته فنی فنی فدراسیون تکواندو به منظور بررسی عملکرد تکواندو در المپیک توکیو صبح امروز...برگزاری دومین جلسه کمیته فنی <a href=تکواندو با حضور ساعی و کرمی" class="" title="برگزاری دومین جلسه کمیته فنی تکواندو با حضور ساعی و کرمی" itemprop="image">

دومین جلسه کمیته فنی فنی فدراسیون تکواندو به منظور بررسی عملکرد تکواندو در المپیک توکیو صبح امروز (دوشنبه) با حضور اعضاء تشکیل شد.

به گزارش سهند پرس، دومین جلسه کمیته فنی به منظور بررسی عملکرد تکواندو در المپیک توکیو صبح امروز (دوشنبه – ۱۸ مردادماه) با حضور سیدمحمد پولادگر رییس و مجید نیری دبیر فدراسیون، اصغر رحیمی، سیروس رضایی، حسینعلی نظری و زهرا سروی اعضای این کمیته برگزار شد.

در این نشست آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی، فریبرزعسکری سرمربی تیم ملی تکواندو و غلامحسن ذوالقدری، هادی ساعی و یوسف کرمی از کارشناسان و قهرمانان المپیکی حضور داشته و به بحث و تبادل نظر در خصوص عملکرد تکواندو در المپیک توکیو پرداخته شد.

اولین نشست کمیته فنی با هدف بررسی این موضوع نیز هفته گذشته با دعوت از بیژن مقانلو، سید نعمت خلیفه، هادی افشار و فیض الله نفجم برگزار شده بود.

انتهای پیام

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار