مرداد 26، 1401
کد خبر: 000041751
  • بازدید: 277
  • تاریخ انتشار: 11 ماه قبل

پربازدیدترین اخبار

توزیع ۲۰۰ دستگاه هیتر برقی در مناطق زلزله زده شهر سی سخت

توزیع ۲۰۰ دستگاه هیتر برقی در مناطق زلزله زده شهر سی سخت

عکس خبر آرشیوی است. سهند پرس/کهگیلویه و بویراحمد معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیری...عکس خبر آرشیوی است.

سهند پرس/کهگیلویه و بویراحمد معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد از توزیع ۲۰۰ دستگاه هیتر برقی به ارزش دو میلیارد ریال بعد از وقوع زلزله شهر سی سخت توسط اوقاف و امور خیریه بین زلزله زدگان خبر داد.

حجت‌الاسلام قاسم مومنی شاد افزود: ۳۰ بسته مواد غذایی توسط مرکز افق و هیأت امنا بقعه متبرکه امامزاده مختار علیه السلام شهرستان بویراحمد تهیه و در رزمایش شمیم حسینی که بصورت همزمان با سراسر کشور برگزار می شد، توزیع شد. وی اظهار کرد: ارزش ریالی هریک از این بسته ها سه میلیون ریال بوده که ارزش مجموع ۳۰ بسته اهدایی ۹۰ میلیون ریال است که توسط مرکز افق و هیأت امنا بقعه متبرکه امامزاده مختار علیه السلام شهرستان بویراحمد تهیه و پرداخت شد. معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ۲۰۰ دستگاه هیتر برقی به ارزش دو میلیارد ریال بعد از وقوع زلزله شهر سی سخت توسط اوقاف و امور خیریه بین زلزله زدگان توزیع شد. مومنی شاد عنوان کرد: طرح شمیم حسینی در بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود. او همچنان بیان داشت: پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) می فرمایند: با مردن انسان طومار زندگی او پیچیده شده و برای همیشه ارتباط او با دنیا قطع می شود، مگر سه گروه: ۱- دانشمندی که اثری علمی برای هدایت مردم، از خود به یادگار گذاشته باشد. ۲- صدقات و خیرات مستمری که مردم، از آن ها سود برند. ۳- فرزند صالح و نیک کرداری که پدر و مادر را به دعای خیر یاد کند. به گزارش سهند پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خداوند متعال در سوره فجر آیه ۲۴ می فرمایند: «یا لَیْتَنی‏ قَدَّمْتُ لِحَیاتی‏» کاش برای قیامت یک چیزی ذخیره کرده بودم. این ناله‌ی افرادی است که انفاق نمی‌کنند و در سوره مومنون آیه ۹۹ می فرمایند: «رَبِّ ارْجِعُون‏» خدایا مرا به دنیا برگردان تا عمل صالحی انجام دهم. این شعار کسانی است که وقف نمی‌کنند. انتهای پیام

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار