مرداد 26، 1401
کد خبر: 000026859
  • بازدید: 263
  • تاریخ انتشار: 1 سال قبل

پربازدیدترین اخبار

توضیح دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص نبود واکسن در برخی مراکز

توضیح دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص نبود واکسن در برخی مراکز

سهند پرس /خراسان رضوی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه وزارت بهداشت واکسن...سهند پرس /خراسان رضوی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه وزارت بهداشت واکسن کرونا را هر سه روز یک‌بار بین استان‌ها توزیع می‌کند، گفت: طبق قول وزارت بهداشت از هفته آینده واکسن کرونا هر روز در استان‌ها توزیع می‌شود.  

مهدی قلیان در مصاحبه با سهند پرس ، در پاسخ به گلایه برخی از شهروندان در مورد نبود واکسن در برخی از مراکز مراکز واکسیناسیون عنوان کرد: واکسن برای امروز و فردا در استان وجود دارد. در بسیاری از استان‌ها اعلام کرده‌اند که به دلیل نبود واکسن، واکسیناسیون انجام نمی‌شود. در استان ما واکسن وجود دارد، اما کم است و در برخی مراکز واکسیناسیون تزریق می‌شود.  

وی افزود: روز گذشته واکسن بین مراکز توزیع شد. اگر دیروز به مراکز واکسیناسیون سر می‌زدید، واکسن به صورت فراوان وجود داشت. قطعاً امروز که روز آخر توزیع واکسن بوده، کم است. فردا محموله واکسن از تهران به استان آمده و دوباره توزیع خواهد شد.  

قلیان با اشاره به اینکه وزارت بهداشت واکسن کرونا را هر سه روز یک‌بار بین استان‌ها توزیع می‌کند، بیان کرد: بعد از دریافت واکسن کرونا، این واکسن بین مراکز واکسیناسیون استان توزیع می‌شود. ظرفیت تزریق واکسن کرونا در استان بیشتر از میزان واکسن‌های توزیع شده است. طبق قول وزارت بهداشت از هفته آینده هر روز به استان‌ها واکسن توزیع می‌شود.  

انتهای پیام
نظر شما


آخرین اخبار