مرداد 26، 1401
کد خبر: 000109689
  • بازدید: 6
  • تاریخ انتشار: 2 هفته قبل

پربازدیدترین اخبار

جیمز فرانکو نقش فیدل کاسترو را در فیلم «هم‌پیمانان کوبا» بازی می‌کند- سهندپرس

جیمز فرانکو نقش فیدل کاسترو را در فیلم «هم‌پیمانان کوبا» بازی می‌کند- سهندپرس

طبق اخبار منتشره، جیمز فرانکو در نقش فیدل کاسترو در کنار میا مایسترو و آنا ترزا ویلافاژ بازی می‌کند. ددلاین گزارش داده که جیمز فرانکو که از سال 2019 در فیلمی بازی نکرده و نامزد دو جایزه گلدن گلوب شده...طبق اخبار منتشره، جیمز فرانکو در نقش فیدل کاسترو در کنار میا مایسترو و آنا ترزا ویلافاژ بازی می‌کند.

ددلاین گزارش داده که جیمز فرانکو که از سال 2019 در فیلمی بازی نکرده و نامزد دو جایزه گلدن گلوب شده نقش فیدل کاسترو را در فیلم «هم‌پیمانان کوبا» به کارگردانی میگوئل باردم بازی خواهد کرد. میا ماسترو نیز نقش ناتالی روولتا سوسیالیست کوبایی را که رابطه عاشقانه ای با کاسترو داشت را بازی خواهد کرد.

فیلم در واقع روایت زندگی دختر فیدل به نام فرناندز است که تا ده سالگی خبر نداشت که دختر کاسترو است. فرناندز مدافع حقوق بشر تبعیدی کوبایی است که نتیجه رابطه میان کاسترو و روولتا است. او بعدها به یکی از مخالفان کاسترو پیوست و با پدرش در درگیر بود.

فیلمنامه فیلم را جوزه ریورا و نیلو کروز نویسنده برنده جایزه پولیتزر نوشته اند که ریورا در کارنامه نویسندگی اش فیلمنامه فیلم «خاطرات موتورسیکلت» را دارد.

فیلمبرداری فیلم «هم‌پیمانان کوبا» قرار است از روز 15 آگوست به طور کامل در اطراف کارتاخنا و بوگوتا دو شهر کلمبیا که معماری و طراحی دوره استعماری شان یادآور هاوانای کوبا است شروع شود.

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار