مرداد 26، 1401
کد خبر: 000002724
  • بازدید: 266
  • تاریخ انتشار: 1 سال قبل

پربازدیدترین اخبار

حال علی سلیمانی بهتر است اما همچنان دعا کنیم

حال علی سلیمانی بهتر است اما همچنان دعا کنیم

همسر علی سلیمانی خبر می‌دهد که حال او نسبت به قبل بهتر شده ولی همچنان از همه می‌خواهد برای سلامتی...حال علی سلیمانی بهتر است اما همچنان دعا کنیم

همسر علی سلیمانی با اعلام اینکه حالش بهتر از قبل شده است اما همچنان از همه می خواهد که برای سلامتی بازیگری که این روزها در حال مبارزه با کرونا است دعا کنند.

سهیلا جوادی، همسر علی سلیمانی که او نیز به ویروس کرون مبتلا شده است، درباره آخرین وضعیت خود به سهند پرس گفت: خوشبختانه دیشب حالش بهتر شد و اکسیژن خونش بالا رفت، اما از همه دوستان خواهش می کنم به نماز ادامه دهند. وضعیت علی همچنان پایدار است.» تمام امید ما به جهاد خدا و علی است

وی ادامه می دهد: در حال حاضر همچنان با کمک تنفسی نفس می کشد، آرامبخش داوطلبانه مصرف کرده است تا روند درمان راحت شود و آرامش بیشتری خواهد داشت. خوشبختانه دارو روی او تاثیر مثبت داشت. مخصوصاً داروی جدیدی که از دیروز تزریق کردیم حالش را بهتر کرد. پیدا کردن دارو سخت بود اما خوشبختانه کار کرد. به هر حال همه چیز به آن دو سه روز بستگی دارد، امیدوارم روند بهبود ادامه داشته باشد و شرایط تثبیت شود.

او در جواب به این سوال که همسرش در جریان بازی در پروژه‌ای درگیر کرونا شده است، توضیح می‌دهد: علی در این مدت مدام سر کار بود ولی سرعت انتقال این ویروس آنچنان بالاست که نمی‌توان گفت هر کسی کجا و در چه موقعیتی درگیر آن شده است. بعد از علی من و دخترمان، صبا هم درگیر شدیم که خوشبختانه ریه صبا درگیر نشده است . با این حال نمی‌توانم کسی را متهم کنم یا جایی را مقصر بدانم و تنها چیزی که خواهان آن هستم، دعای مردم و دوستان است که امیدوارم علی با این دعاها این دو سه روزه را به سلامت بگذارند.

علی سلیمانی و همسر و دخترش

سهیلا جوادی با ارایه توضیحاتی درباره روند ابتلای علی سلیمانی به کرونا اضافه می‌کند: از اوایل مرداد ماه نشانه‌های بیماری در او دیده شد. بعد از تست و اسکن اول گفتند ریه‌اش درگیر نشده و از ما خواسته شد با چند روز فاصله بار دیگر اسکن ریه را انجام دهیم. در این مدت، چند دوز دارو استفاده کرد ولی بعد از چند روز تنفسش دچار مشکل شد و در اسکن بعدی معلوم شد ریه هم درگیر شده است و پزشک توصیه کرد در بیمارستان بستری شود.

او با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به کرونا و پر بودن بیمارستان‌ها ادامه می‌دهد: همه بیمارستان‌ها پر بود تا اینکه به سختی توانستیم او را در بیمارستان فیروزگر که دستگاه اکسیژن‌ساز دارد، بستری کنیم. ابتدا در اورژانس بود و بعد در یک اتاق او را بستری کردیم، اما در ادامه به دلیل پایین آمدن اکسیژن خونش، به بخش آی سی یو منتقل و به تشخیص پزشک بیهوش شد تا روند درمان را در آرامش بیشتری طی کند.

جوادی در پایان  با بیان اینکه از شب گذشته یک داروی جدید به همسرش تزریق شده است، می‌افزاید: این دارو به سختی پیدا شد ولی خوشبختانه موثر بوده است و امیدوارم با دعای دوستان وضعیت علی ثابت بماند.

علی سلیمانی متولد سال 1349 و دانش‌آموخته بازیگری تئاتر است که در سه حوزه تئاتر، سینما و تلویزیون فعالیت می‌کند.

انتهای پیام

    

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار