مرداد 26، 1401
کد خبر: 000030953
 • بازدید: 264
 • تاریخ انتشار: 12 ماه قبل

پربازدیدترین اخبار

خشکشویی پرده با واش لین

خشکشویی پرده با واش لین

شستن پرده بخش مهمی از مشکلات خانم ها در هنگام خانه تکانی و اثاث کشی است و بسیاری از زنان ترجیح می...شستن پرده بخش مهمی از مشکلات خانم ها در هنگام خانه تکانی و اثاث کشی است و بسیاری از زنان ترجیح می دهند شستشوی پرده های منزل خود را به خشکشویی ها بسپارند.

به گزارش سهند پرس ، بنابر اعلام واش لین، ما در این بخش قصد داریم به صورت مفصل درباره خشکشویی پرده صحبت کنیم. یکی از مهم ترین نکاتی که در خدمات خشکشویی پرده باید به آن توجه شود، این است که در شستشو و خشکشویی پرده باید به جنس و حساسیت نوع پارچه آن پرده به مواد شوینده توجه شود و همچنین رنگ پرده نباید در طی خشکشویی تغییر پیدا کند.

خدمات خشکشویی پرده 

کسانی که ساکن کلان شهرهایی مثل تهران هستند، قطعا با کثیف شدن پرده ها به دلیل آلودگی هوا و گرد و خاک مواجه شده اند. اما مشکل وقتی بزرگتر می شود که شستشوی پرده های خانگی یا اداری با دست یا ماشین لباسشویی های خانگی امکان پذیر نیست و یا این روش ها آسیب های بسیار جدی به الیاف پرده وارد می کنند و یا باعث تغییر رنگ پرده ها می شوند. که در این صورت بهترین راه حل برای شما سپردن شستشوی پرده هایتان به یک خشکشویی معتبر است.  یکی از خدمات تخصصی خشکشویی واش لین؛ شستشو، خشکشویی و اتوشویی پرده است. واش لین با بهره مندی از بهترین دستگاه ها، شستشوی انواع مختلف پرده ها اعم از زبرا، حریر، توری، ساتن، پارچه ای، مخمل و ... را بدون هیچ گونه آسیبی به الیاف پارچه و بدون تغییر و همچنین با تضمین ضمانت انجام می دهد. 

در واش لین خدمات شستشو و خشکشویی پرده های زیر انجام می شود:

 • پرده شویی و خشکشویی انواع پرده ها
 • شستشو و اتوشویی انواع پرده های منازل و ادارات
 • خشکشویی تخصصی پرده های خاص
 • جمع آوری و نصب مجدد رایگان پرده ها پس از شستشو
 • خشکشویی پرده حریر، پارچه ای، توری، نخی، ساتن و پرده های نازک
 • خشکشویی و اتوکشی پرده های ضخیم، مخملی و اورگانزا
 • شستشو و خشکشویی پرده کرکره ای، زبرا، شید و لوردراپه
 • خشکشویی پشت پرده، منگوله پرده و سایر متعلقات پرده

خشکشویی پرده حریر و توری به صورت تخصصی

به دلیل اینکه پرده های توری و حریر اجازه رد شدن نور را به فضای خانه می دهند، بیشتر از سایر پرده ها مورد استفاده قرار می گیرند. محل نصب این پرده ها معمولا کنار بخاری و یا شوفاژ و یا در آشپزخانه ها در کنار گاز یا یخچال است. بنابراین هر ۶ ماه یکبار باید این پرده ها به خشکشویی برده شوند. زیرا دوده وسایل گرمایشی، ذرات آلاینده حاصل از پخت و پز و گرد و خاکی که از درزهای پنجره روی بافت پرده می نشیند باعت چرک مردگی و کدر شدن پرده های توری و حریری می شود. در صورتی که می خواهید پرده هایتان پس از خشکشویی مثل روز اول سفید و براق شوند، بهتر است در پی یک مرکز تخصصی خشکشویی پرده باشید، تا بدون هیچ دغدغه شستشو و خشکشویی پرده های توری و حریریتان را به آن مرکز بسپارید و از کیفیت کار مطمئن باشید.

فرآیند پرده شویی در خشکشویی واش لین

فرآیند پرده شویی در خشکشویی واش لین به شرح ذیل است:

 • جمع آوری و تحویل رایگان پرده از درب منزل یا محل کار شما
 • لکه بری و تمیز کردن پرده های شما با نرم کننده های مخصوص و حلال های مناسب با جنس پرده شما
 • استفاده از حلال هایی مانند دی اکسید کربن، تترا کلرو اتن، پرکلر پلی اتیلن و ...
 • در پرده هایی که جنسشان مخمل، ابریشم و یا هر جنس حساس دیگری است، تنها از بخار و مواد شیمیایی مخصوص جنس پرده استفاده می شود، تا آسیبی به الیاف پارچه وارد نشود.
 • پس از اتمام فرآیند خشکشویی همکاران ما برای نصب رایگان پرده به محل اعزام می شوند.

قیمت خشکشویی پرده چگونه محاسبه می شود؟

برای محاسبه قیمت خشکشویی پرده علاوه بر اینکه جنس پرده مهم است، متراژ آن نیز بسیار مهم است. اندازه گیری متراژ پرده دقیقا مثل محاسبه متراژ فرش در قالیشویی ها می باشد. به این صورت که وقتی که چین پرده را کامل باز کردید عرض پرده را اندازه گیری کرده و در ارتفاع آن ضرب می کنیم و سپس با در نظر گرفتن جنس پرده هزینه نهایی خدمت مشتریان عزیز اعلام می شود.

 

در آخر

در مهم بودن پرده در بین لوازم خانه هیچ شکی نیست. بنابراین مراقبت از پرده و شستشوی صحیح آن به دلیل قیمت بالای آن باعث افزایش طول عمر و ماندگاری آن می شود. خشکشویی های تخصصی مانند واش لین شستشوی انواع پرده ها اعم از حریر، مخمل، زیرا، توری و ... را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند؛ بنابراین خیالتان بابت کیفیت شستشوی پرده هایتان راحت باشد. شما می توانید از طریق وب اپ خشکشویی آنلاین یا اپلیکیشن خشکشویی آنلاین واش لین یا از طریق ربات تلگرام سفارش خشکشویی و یا از طریق شماره تلفن ۹۱۰۰۶۰۲۲ خشکشویی پرده منزل یا محل کارتان را به ما بسپارید.

 

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار