مرداد 26، 1401
کد خبر: 000037143
  • بازدید: 268
  • تاریخ انتشار: 12 ماه قبل

پربازدیدترین اخبار

دوره‌ «یادگیری ماشین در پایتون» برگزار می‌شود

دوره‌ «یادگیری ماشین در پایتون» برگزار می‌شود

انجمن علمی دانشجویی ریاضیات مالی دانشگاه علامه طباطبایی، دوره‌ «یادگیری ماشین در پایتون» را برگزا...انجمن علمی دانشجویی ریاضیات مالی دانشگاه علامه طباطبایی، دوره‌ «یادگیری ماشین در پایتون» را برگزار می‌کند.

به گزارش باشگاه دانشجویان سهند پرس ، امروزه، یادگیری ماشین در اکثر صنایع و کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد و تصمیمات بسیار تاثیرگذار دنیای امروز بر اساس پردازش ها و نتایج به دست آمده از یادگیری ماشین است. همچنین زبان برنامه نویسی پایتون (Python) با رشد و گسترده تر شدن روزافزون جامعه کاربری اش، بستر بسیار مناسبی جهت فعالیت های یادگیری ماشین را فراهم کرده است.

آموزش یادگیری ماشین لرنینگ با پایتون سبب می شود که  بتوانیم در صنعت خودرو نیز فعالیت کنیم چراکه امروزه یادگیری ماشین لرنینگ به کمک فناوری خودرو های خودران آمده است (این فناوری باید حتما از داده ها و تجربیات خودش یاد بگیرد تا بتواند بدون کنترل توسط راننده خودرو مسیری را بپیماید).

این دوره با درس دادن  دکتر فربد خانی زاده ـ دکتری ریاضی کاربردی، از نهم شهریور الی ۲۷ مهر ماه، روزهای سه شنبه ساعت ۱۸ تا ۲۰، به صورت آنلاین برگزار می شود.

علاقه‌مندان می توانند جهت ثبت‌نام "نام و نام خانوادگی/ کدملی/ رشته و دانشگاه/ شماره دانشجویی/ شماره تماس/ آدرس ایمیل" خود  را به شناسه [email protected] و Neda۹۸[email protected] ارسال کنند.

انتهای پیام
نظر شما


آخرین اخبار