مرداد 26، 1401
کد خبر: 000002231
  • بازدید: 224
  • تاریخ انتشار: 1 سال قبل

پربازدیدترین اخبار

دوناروما: همبازی شدن با مسی افتخار بزرگی است

دوناروما: همبازی شدن با مسی افتخار بزرگی است

سنگربان ایتالیایی پاری سن ژرمن ابراز امیدواری کرد که مسی راهی این تیم شود....دوناروما: همبازی شدن با <a href=مسی افتخار بزرگی است" class="" title="دوناروما: همبازی شدن با مسی افتخار بزرگی است" itemprop="image">

سنگربان ایتالیایی پاری سن ژرمن ابراز امیدواری کرد که مسی راهی این تیم شود.

به گزارش سهند پرس و به نقل از اسکای اسپورت، جیان لوئیجی دوناروما یکی از خریدهای بزرگ پاری سن ژرمن در فصل نقل و انتقالات تابستانی بوده است.

این دروازه بان ایتالیایی درباره شرایط خود در تیم پاریسی گفت: در پاری سن ژرمن استقبال بسیار خوبی از من شد. همه چیز در اینجا واقعا خوب است و بسیار شاد و مسرورم که در کنار این ستاره های بزرگ بازی می کنم.

او درباره احتمال انتقال مسی به پاری سن ژرمن گفت: به زودی همه چیز مشخص خواهد شد. من بسیار شاد و مسرور می شوم که مسی راهی پاری سن ژرمن شود. او بهترین بازیکن جهان است و بی صبرانه منتظر این انتقال خواهم بود. همبازی شدن با مسی افتخار بزرگی برای من خواهد بود.

دوناروما درباره قهرمانی با ایتالیا در یورو گفت: افتخار بسیار بزرگی بو. هنوز عکسی را که با همه تیم و کادر فنی گرفتیم حفظ کرده ام. هیچ وقت چنین احساسی را فراموش نخواهم کرد. با هم تیمی هایم در تیم ملی هر روزه ارتباط می گیرم و بسیار می خندیم.

انتهای پیام


 

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار