مرداد 26، 1401
کد خبر: 000002260
  • بازدید: 212
  • تاریخ انتشار: 1 سال قبل

پربازدیدترین اخبار

شرط بازیکنان پرسپولیس برای تمدید قرارداد

شرط بازیکنان پرسپولیس برای تمدید قرارداد

برخی بازیکنان پرسپولیس که قراردادشان با این باشگاه به پایان رسیده، برای تمدید خواسته‌اند ابتدا مط...شرط بازیکنان <a href=پرسپولیس برای تمدید قرارداد" class="" title="شرط بازیکنان پرسپولیس برای تمدید قرارداد" itemprop="image">

برخی بازیکنان پرسپولیس که قراردادشان با این باشگاه به پایان رسیده، برای تمدید خواسته‌اند ابتدا خواسته ها فصل قبل‌شان تسویه شود.

به گزارش سهند پرس، پرسپولیس درحالی به قهرمانی لیگ بیستم رسید که قرارداد شش بازیکن تیمش به پایان رسید حالا همه هواداران منتظر هستند به درخواست یحیی گل‌محمدی قرارداد این بازیکنان تمدید شود.
البته یکی از این بازیکنان محمد حسین کنعانی‌زادگان بود که پیش از پایان فصل با باشگاه قطری قرارداد بسته بود. در کنار او قرارداد احمد نوراللهی، امید عالیشاه، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری و وحید امیری هم قراردادشان به پایان رسیده و باشگاه تا به حال نتوانسته قرارداد آنها را تمدید کند.
از قرار معلوم این بازیکنان به باشگاه اعلام کرده‌اند که باشگاه ابتدا باید خواسته ها فصل گذشته آنها را تسویه کند و بعد برای تمدید اقدام شود.

بازیکنان پرسپولیس ٢۵ درصد از اصل قرارداد فصل گذشته خود را طلبکار هستند و در کنار آن آپشن‌هایی نظیر قهرمانی، صعود به لیگ قهرمانان آسیا و رضایت سرمربی هم به این طلب اضافه می‌شود که با احتساب این آپشن‌ها طلب بازیکنان حدود ۴٠ درصد برآورد می‌شود.

انتهای پیام

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار