مرداد 26، 1401
کد خبر: 000002253
  • بازدید: 197
  • تاریخ انتشار: 1 سال قبل

پربازدیدترین اخبار

مهلت ٣٠ روزه فیفا به پرسپولیس برای پرداخت مطالبات کالدرون/ پنجره نقل‌وانتقالاتی بسته می‌شود؟

مهلت ٣٠ روزه فیفا به پرسپولیس برای پرداخت مطالبات کالدرون/ پنجره نقل‌وانتقالاتی بسته می‌شود؟

فیفا در نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس اعلام این باشگاه تنها ٣٠ روز فرصت دارد تا با پرداخت مطالبات سر...مهلت ٣٠ روزه فیفا به <a href=پرسپولیس برای پرداخت خواسته ها کالدرون/ پنجره نقل‌وانتقالاتی بسته می‌شود؟" class="" title="مهلت ٣٠ روزه فیفا به پرسپولیس برای پرداخت خواسته ها کالدرون/ پنجره نقل‌وانتقالاتی بسته می‌شود؟" itemprop="image">

فیفا در نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس اعلام این باشگاه تنها ٣٠ روز فرصت دارد تا با پرداخت خواسته ها سرمربی آرژانتینی سابق خود از محرومیت نقل‌وانتقالاتی در امان باشد.

به گزارش سهند پرس، پس از نهایی شدن حکم پرونده کالدرون و دستیارش در CAS باشگاه پرسپولیس نتوانست در فرصت تعیین شده بدهی خود را به این مربی آرژانتینی و دستیارش بپردازد تا پرونده در کمیته انضباطی فیفا مورد رسیدگی قرار بگیرد.

در همین حال یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس به سهند پرس اطلاع داد که کمیته انضباطی فیفا امروز طی نامه‌ای به پرسپولیس اعلام کرده این باشگاه تنها تا ٣٠ روز آینده فرصت دارد تا طلب گابریل کالدرون و خواکین دستیارش را پرداخت کند, در غیر این صورت پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه بسته خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس در پرونده کالدرون محکوم به پرداخت ۵٨٠ هزار دلار به علاوه ۵ سود سالیانه و در پرونده خواکین محکوم به پرداخت ٩۵ هزار دلار با ۵ درصد سود سالیانه شده است.

انتهای پیام

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار