مرداد 26، 1401
کد خبر: 000041762
  • بازدید: 225
  • تاریخ انتشار: 11 ماه قبل

پربازدیدترین اخبار

هیچ سالمند کرونایی در خانه نرگس هیدج فوت نکرده است

هیچ سالمند کرونایی در خانه نرگس هیدج فوت نکرده است

سهند پرس/زنجان رئیس اداره بهزیستی ابهر گفت: هیچ یک از سالمندان‌ مبتلا به کرونا در خانه سالمندان ن...سهند پرس/زنجان رئیس اداره بهزیستی ابهر گفت: هیچ یک از سالمندان‌ مبتلا به کرونا در خانه سالمندان نرگس هیدج فوت نکرده‌اند.

علی لطیفی در مصاحبه با سهند پرس، با اشاره به درگیر شدن ۲۲ نفر از سالمندان خانه نرگس هیدج با بیماری کرونا، عنوان کرد: بلافاصله پس از اطلاع از موضوع تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شد و همه ۲۲ سالمندی که با این بیماری درگیر شده بودند، به مراکز درمانی ارجاع داده شدند.

وی با بیان اینکه از بین مبتلایان ۶ سالمند در بیمارستان‌های الغدیر و بوعلی‌سینا بستری شدند، تصریح کرد: دو نفر از افراد بستری در بیمارستان، مرخص شده و ۴ نفر نیز در حال حاضر در بیمارستان به سر می‌برند که طبق پیگیری‌هایی که روزانه انجام می‌شود، حال عمومی آن‌ها رو به بهبود است.

این مسئول با اشاره به اینکه طبقه دوم خانه سالمندان نرگس هیدج به قرنطینه مبتلایان اختصاص یافته است، اظهار کرد: با توجه به حساسیت موضوع در حال حاضر شش پرستار، یک پزشک و یک مادریار در حال ارائه خدمت به سالمندان کرونایی هستند.

لطیفی با اشاره به موضوع تامین دستگاه اکسیژن مرکز نیز اضافه کرد: بلافاصله دو دستگاه اکسیژن‌ساز از مرکز استان تحویل و در اختیار خانه سالمندان قرار داده شد تا سالمندانی که نیاز دارند از آن استفاده کنند.

رئیس اداره بهزیستی ابهر، با بیان اینکه خانه سالمندان نرگس هیدج جزو اولین مراکزی بود که در استان انجام عمل واکسیناسیون برای سالمندان و کادر آنجا انجام شد، تاکید کرد: حال خوشبختانه از آغاز شروع کرونا تاکنون در این مرکز فوتی نداشتیم.

این مسئول با یادآوری اینکه نحوه ورود ویروس به مرکز مشخص نیست، یادآوری کرد: از اولین روزهای شیوع کرونا تاکنون اجازه ملاقات با سالمندان داده نمی‌شود.

انتهای پیام

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار