مرداد 26، 1401
کد خبر: 000002237
  • بازدید: 223
  • تاریخ انتشار: 1 سال قبل

پربازدیدترین اخبار

کلوپ: خوشحالم فصل جدید با حضور تماشاگرها برگزار می شود

کلوپ: خوشحالم فصل جدید با حضور تماشاگرها برگزار می شود

سرمربی لیورپول از حضور تماشاگران در ورزشگاه ها برای فصل جدید ابراز خوشحالی کرد....کلوپ: شاد و مسرورم فصل جدید با حضور تماشاگرها برگزار می شود

سرمربی لیورپول از حضور تماشاگران در ورزشگاه ها برای فصل جدید ابراز شاد و مسروری کرد.

به گزارش سهند پرس و به نقل از اسکای اسپورت، لیورپول در دیداری دوستانه در خانه و در حضور هواداران خود توانست اوساسونا را ۳ بر یک شکست دهد تا آماده شروع فصل جدید لیگ برتر شود.

مینامینو ژاپنی یک بار و روبرتو فیرمینو دو بار برای قرمزها گلزنی کردند.

یورگن کلوپ با شاد و مسروری از روند آماده سازی تیمش گفت: نیمه اول در بخشهای مختلف واقعاً استثنایی بودیم. روشی که ما بازی کردیم متفاوت از حریف بود و توپ ها را سریع به گردش درآوردیم و توانستیم به گل برسیم. شاد و مسرور کننده ظاهر شدیم و هوادارانمان را شاد و مسرور کردیم. ما کارهای زیادی را در تابستان انجام دادیم. من از شکل گیری تیم لذت بردم. از عملکرد فیرمینو در این دیدار خیلی راضی هستم او بعد از کوپا به تیم اضافه شد و دو گل در این دیدار زد و در کل خوب بود.

او در ادامه گفت: واقعاً هیچ چیز برای شکایت کردن وجود ندارد. نیمه دوم سخت تر شد و این همان چیزی بود که می خواستیم. باید فشار قبل از شروع لیگ برتر زیاد شود.

کلوپ در پاسخ به سوالی در مورد بازگشت هواداران به ورزشگاه برای بازی روز شنبه مقابل نورویچ ، گفت: ما به هواداران نیاز داریم و امیدوارم این طور باشد و هواداران در ورزشگاه ها باشند. این خیلی به تیم ها کمک می کند. این اتفاق هم برای مردم و هم برای بازیکنان خوب است و بسیار هیجان انگیز است.  لذت بردن از همه چیز بسیار راحت تر است و بسیار احساسی تر می شود. شور و شوق بسیار بیشتری در داخل و خارج از سکوها وجود دارد. بله ، من بخاطر فصل جدید بسیار هیجان زده هستم.

انتهای پیام

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار