مرداد 26، 1401
کد خبر: 000002250
  • بازدید: 236
  • تاریخ انتشار: 1 سال قبل

پربازدیدترین اخبار

کواچ  سرمربی اسکرا شد/ دیدار عبادی‌پور و سرمربی پیشین والیبال ایران

کواچ سرمربی اسکرا شد/ دیدار عبادی‌پور و سرمربی پیشین والیبال ایران

سرمربی پیشین والیبال ایران هدایت اسکرا را برعهده گرفت....کواچ  سرمربی اسکرا شد/ دیدار عبادی‌پور و سرمربی پیشین <a href=والیبال ایران" class="" title="کواچ سرمربی اسکرا شد/ دیدار عبادی‌پور و سرمربی پیشین والیبال ایران" itemprop="image">

سرمربی پیشین والیبال ایران هدایت اسکرا را برعهده گرفت.

به گزارش سهند پرس، سایت رسمی باشگاه اسکرا بلهاتوف اعلام کرد که اسلوبودان کواچ هدایت این تیم را در فصل آینده برعهده خواهد داشت.

اسکرا یکی از تیم‌های پلاس لیگای لهستان است که در سال‌های گذشته موفق نشده عملکر درخشانی از خود به جای بگذارد.  کواچ،  مربی ۵۳ ساله صربستانی در گذشته هدایت تیم ملی والیبال ایران را برعهده داشت. این مربی در سال ۲۰۱۹ توانست همراه با تیم ملی کشورش عنوان قهرمانی اروپا را به دست بیاورد.

میلادی عبادی‌پور ملی پوش والیبال ایران هم برای اسکرا بازی می‌کند و باتوجه به اینکه عبادی پور یک سال دیگر با اسکرا قرارداد دارد، بار دیگر کواچ و عبادی پور هم دیگر را ملاقات خواهند کرد.

«گوگل» ۳۶ ساله در دو فصل گذشته هدایت این تیم را بر عهده داشت اما این مربی موفق نشد عملکرد خوبی داشته باشد و از این تیم کنار رفت.

کنراد پیچوکی رئیس باشگاه اسکرا علت انتخاب این سرمربی را بیان کرد. او گفت:  فکر می‌کنم چنین مربی‌ای نیازی به معرفی ندارد. او بسیار با عنوان و با تجربه است. او هدایت صربستان را بر عهده داشت که با وجود عدم حضور در المپیک یکی از بهترین تیم‌های اروپایی است. او درک خوبی از لیگ لهستان دارد، همچنین با بازیکنان تیم ما  یعنی الکساندر آتاناسیویچ در پروجا یا میلاد عبادی‌پور در تیم ملی ایران در گذشته کار کرده است.  فکر می‌کنم که همه این عوامل باعث موفقیت اسکرا در لیگ آینده می‌شود.

به گزارش سهند پرس، سایت‌های لهستانی خبر داده‌اند قرارداد کواچ با اسکرا یک ساله است.

انتهای پیام

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار