مرداد 26، 1401
کد خبر: 000002233
  • بازدید: 243
  • تاریخ انتشار: 1 سال قبل

پربازدیدترین اخبار

گواردیولا: فصل قبل سخت ترین فصل مربیگری ام بود

گواردیولا: فصل قبل سخت ترین فصل مربیگری ام بود

سرمربی منچسترسیتی عنوان کرد فصل قبل سخت ترین فصل مربیگری خودش را تجربه کرد....گواردیولا: فصل قبل سخت ترین فصل مربیگری ام بود

سرمربی منچسترسیتی عنوان کرد فصل قبل سخت ترین فصل مربیگری خودش را تجربه کرد.

به گزارش سهند پرس و به نقل از تریبال، پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر انگلیس، در جام خیریه (سوپر جام انگلیس) برابر لسترسیتی شکست خورد.

او در صحبت هایی با کانال منچسترسیتی گفت: فصل طولانی داریم ولی ما از فصل قبل درس کرفته ایم.در واقع فصل قبل سخت ترین تجربه ای بود که من در تمام مدت حضورم در فوتبال تجربه کرده ام. بازی ها بسیار فشرده برگزار می شد و من هر روز بازیکنانم را می دیدم که چقدر تلاش می کردم. این روند دیوانه کننده بود. خوشبختانه قهرمان لیگ شدیم.

او ادامه داد: بسیار خوش شانس هستم که با این تیم کار می کنم. چالش در حال حاضر ادامه قهرمانی است. ما همیشه باید برای قهرمانی های بیشتر تلاش کنیم. غیرممکن است که در فوتبال بایستیم زیرا در فوتبال همیشه کسی وجود دارد که سعی می کند شما را شکست دهد. می خواهیم امسال بیشتر قهرمان شویم. وظیفه من این است که مطمئن شوم همیشه از نظر نحوه بازی جلو می رویم، از رقبای خود جلوتر می مانم و من از بازیکنانم می خواهم بهترین خود باشند. من نسبت به فصل جدید بسیار خوش بین هستم.

منچسترسیتی در اولین دیدار خود در فصل جدید لیگ برتر باید در دیداری دشوار برابر تاتنهام قرار گیرد.

انتهای پیام

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار